Safari Pilot

Safari Pilot, hafif, kompakt ve kullanımı kolay “split-leg” tipi bir tandem harnessi arayan profesyonel ve amatör tandem pilotları içindir.

 

Hafif, Sağlam ve Rahat

Safari Pilot yalnızca 2,6 kg ağırlığındadır. Üstün kaliteli dokuma teknolojisi ve mükemmel petek dokulu kumaşı ile oldukça dayanıklıdır. Havada müthiş bir konfor sağlarken, aynı zamanda kompakt ve aerodinamiktir. Uzun uçuşlarda bile rahattır.

 

Kullanışlı Bagaj ve Cepler

Bagaj ve cepler özenle tasarlanmıştır. İçinde looplar olan iki yeni yan cebi monopodlar için idealdir, büyük arka cebi ise entegre bir telsiz haznesi olarak düşünülmüştür.

 

Geliştirilmiş Güvenlik

Harness aynı zamanda geliştirilmiş güvenlik özelliklerine de sahiptir. Yeni bacak bağlantıları, yanlış bağlamaları imkansız hale getirmektedir. 14 cm’lik bir “mousse bag” sırt koruması bulunmaktadır. Sırttaki yedek haznesi hızlı ve kolay bir açılma için tasarlanmıştır. “Split-leg” tasarımı pilotun yerde rahatça hareket etmesini, kalkıştan hemen sonra da harnesse kolayca oturmasını sağlar.

 

Boy

  • Tek boy

 

Ağırlık

  • 2,6 kg

€550*

*KDV hariç fiyatıdır. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak, stok durumunu öğrenmek ve sipariş vermek için bize ulaşın.