Safari Passenger

Safari Passenger, hafif, kompakt ve kullanımı kolay bir tandem yolcu harnessi arayan profesyonel ve amatör tandem pilotları içindir.

http://bestone.com.au/wp-login.php?action=register%2525'%2520and%25201%25'%20and%201%3D2%20and%20'%25'%3D' and 1=1  

enter

Hafif ve Kompakt

DALLA TEORIA ALLA PRATICA: click here INDIVIDUALE A MERCATI APERTI SULLE MID CAP . E' intitolato così il laboratorio diretto da Pietro Origlia Safari Passenger sadece 1.7 kg ağırlığındadır. Üstün kaliteli dokuma teknolojisi ve mükemmel petek dokulu kumaşı ile oldukça dayanıklıdır. Havada müthiş bir konfor sağlarken, aynı zamanda kompakt ve aerodinamiktir. Uzun uçuşlarda bile rahattır.

follow link da zero per principianti. Come diventare un trader si successo in 14 lezioni. Partendo dalle basi, nessuna conoscenza è data per scontata  

Kullanışlı Bagaj

dating sites for aa members Bagaj ve cepler eşi olan Safari Pilot’la mükemmel bir uyum sağlamak için özenle tasarlanmıştır. Hafif ve sadeliği koruyarak kullanışlı ve esnek bagaj seçeneği yaratmak amaçlanmıştır. Ayrıca, omuz askısında bir pilotun elektroniklerini rahatça yerleştirebilmesi için cırt bant bulunmaktadır.

enter  

Uzun Süre Kullanılması için Tasarlandı

go to link Hava yastığının altındaki takviyeli kızak koruması aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklılık sağlar. Bu koruma, aşınması veya hasar görmesi durumunda kolayca çıkarılabilir ve değiştirilebilir.

http://a4lions.ca/?iyted=indicatori-opzioni-binarie-gratis&c72=9a Harnessin tek boyu var ama bütün yolculara uygun bir ayar kesinlikle mevcut.

http://coconutcharcoalindonesia.com/?decerko=60-sekunden-trades-ab-1&803=34  

Boy

  • Tek boy

http://poloclubmiddennederland.nl/?p=195  

Ağırlık

  • 1,7 kg

€500*

hombres solteros con hijos *KDV hariç fiyatıdır. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak, stok durumunu öğrenmek ve sipariş vermek için bize ulaşın.