Gingo 3

Hafta Sonu, Spor ve XC Pilotları için Çok Yönlü bir Harness

Gingo 3, hassas bir geri bildirim sağlayan seat board ve 17 cm’lik köpük sırt korumasının güvenliğini tercih eden hafta sonu, spor ve XC pilotları için tasarlandı.

 

Güven Veren Konfor

Gingo 3, havada pilota güven ve konfor sağlamak üzere tasarlanmıştır. Gingo 3, kanadın geri bildirimlerini iletmek için ideal bir denge oluşturur ve ayarlanabilir çapraz destekli göğüs bağlantısı aracılığıyla pilotlara kolaylık sağlar. Bu mükemmel özellikleriyle Gingo 3, GIN AR-GE ekibinin ürünüdür.

 

Güvenli, Basit ve Hafif

Gingo 3, Gingo 2’ye kıyasla çok sayıda yeniliğe sahiptir. Yeniden şekillendirilmiş bir koltuk altı yedek haznesi, yedeğin daha kolay atılmasını sağlar. Buna ek olarak, yedek paraşüt için omuz askısı bağlantıları, yedek atılması durumunda daha optimal bir iniş konumu için yeniden tasarlanmıştır. Harness ayarlarını hem yerde hem de havada yapmak çok kolaydır. Gingo 3, öncekinden 2 kg daha hafif ve daha kompakttır; taşınması ve çantaya yerleştirilmesi zahmetsizdir. Uzun süren ürün ömrünü üzerinde özenle düşünülerek seçilmiş kaliteli materyallere borçludur.

 

Sorunsuz ve Aerodinamik

3 boyutlu kesim, simülasyon ve test mümkün olan en aerodinamik harnessi üretmemizi sağladı. Gingo 3, hem iyi görünen hem de performanslı profiliyle sorunsuz bir deneyim sunuyor.

 

Boy

  • S: < 175 cm
  • M: 170-185 cm
  • L: > 180 cm

 

Ağırlık

  • 4,2 kg (M)

€675*

*KDV hariç fiyatıdır. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak, stok durumunu öğrenmek ve sipariş vermek için bize ulaşın.

Ürün İçeriği