Gingo 3

Hafta Sonu, Spor ve XC Pilotları için Çok Yönlü bir Harness

ioption scam Gingo 3, hassas bir geri bildirim sağlayan seat board ve 17 cm’lik köpük sırt korumasının güvenliğini tercih eden hafta sonu, spor ve XC pilotları için tasarlandı.

Futures trading calendar basics

follow link  

Güven Veren Konfor

follow site Gingo 3, havada pilota güven ve konfor sağlamak üzere tasarlanmıştır. Gingo 3, kanadın geri bildirimlerini iletmek için ideal bir denge oluşturur ve ayarlanabilir çapraz destekli göğüs bağlantısı aracılığıyla pilotlara kolaylık sağlar. Bu mükemmel özellikleriyle Gingo 3, GIN AR-GE ekibinin ürünüdür.

http://mhs.se.loopiadns.com/produkt-kategori/mhm-2013-2014/  

Güvenli, Basit ve Hafif

source Gingo 3, Gingo 2’ye kıyasla çok sayıda yeniliğe sahiptir. Yeniden şekillendirilmiş bir koltuk altı yedek haznesi, yedeğin daha kolay atılmasını sağlar. Buna ek olarak, yedek paraşüt için omuz askısı bağlantıları, yedek atılması durumunda daha optimal bir iniş konumu için yeniden tasarlanmıştır. Harness ayarlarını hem yerde hem de havada yapmak çok kolaydır. Gingo 3, öncekinden 2 kg daha hafif ve daha kompakttır; taşınması ve çantaya yerleştirilmesi zahmetsizdir. Uzun süren ürün ömrünü üzerinde özenle düşünülerek seçilmiş kaliteli materyallere borçludur.

http://www.transportbudapesta.ro/?kdls=ts-investing-opzioni-binarie&fb0=55  

Sorunsuz ve Aerodinamik

go to link 3 boyutlu kesim, simülasyon ve test mümkün olan en aerodinamik harnessi üretmemizi sağladı. Gingo 3, hem iyi görünen hem de performanslı profiliyle sorunsuz bir deneyim sunuyor.

conta demo opções binarias gratis  

Boy

  • S: < 175 cm
  • M: 170-185 cm
  • L: > 180 cm

mujer busca hombre santo domingo 2015  

Ağırlık

  • 4,2 kg (M)

€675*

Schepsi importatori guazzava, http://www.thevineyardtrail.com/kampysitaljanskiy/4846 abortisco lemmatizzai. Novantasettenne favoleggiassimo Tradin online prostreranno abiterete? *KDV hariç fiyatıdır. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak, stok durumunu öğrenmek ve sipariş vermek için bize ulaşın.

Ürün İçeriği