Genie X-Alps

Genie X-Alps, tırman&uç pilotları ya da uçuşta rahatlık ve seyahat sırasında hafiflik arayan XC pilotları için tasarlanmış ultra-hafif bir koza harnesstir.

see Genie X-Alps, X-Alps yarışmasında GIN sporcularının kullandığı harnesse dayanıyor ancak rahatlık, kullanışlılık ve güvenlik için ilave özelliklere sahip. Genie X-Alps, yüksek mukavemetli Dyneema ripstop kumaştan üretilmiştir, 14 cm’lik köpük koruması ve entegre kokpit yedeğine bulunmaktadır. Basit ayarla mükemmel bir uyum sağlayacağınız 6 boyu mevcuttur.

http://sundekantiner.dk/bioret/779

Una delle domande ricorrenti che mi vengono fatte tramite email è come e enter 30000 euro in questo momento. Naturalmente a 30000 euro potete  

Her Koşulda XC

http://www.accomacinn.com/?falos=bineareoptionendemo bineareoptionendemo Genie X-Alps, vahşi XC maceralarına çok uygundur. Stabil geometrisi, zorlu dağ koşullarında bütün modern orta ve yüksek seviye kanatlar için idealdir. Uzun uçuşlarda birinci sınıf bir rahatlık sunar —harness, hamak şekli sayesinde pilotun vücut şekline mükemmel bir uyum sağlar ve köpük sırt koruyucusu yükü sırtın geniş bir bölgesine dağıtmaya yardımcı olur.

how long do you know someone before dating  

Uyumlu ve Sade

see url Uyumluluk, bir harnessin konfor, güvenlik ve performansı açısında en önemli özelliklerinden biridir. 6 boyuyla Genie X-Alps karmaşık ayarlara gerek kalmadan mümkün olan en iyi uyumu sağlar.

follow url  

Son Teknoloji Ürünü Hafiflik

go to link Genie X-Alps, kendi türünün en hafif harnesslerinden biridir. Ayrıca toplaması ve taşıması da oldukça kolaydır. Herhangi bir hafif ekipmanda olduğu gibi, mümkün olan en uzun kullanım süresini elde etmek için ürünün teknik bir anlayışla kullanılması gerekir. Harnessinizi özenle kullanın ve yerde sürüklemekten kaçının.

follow site  

Boy

  • XS: 155-165 cm
  • S: 160-170 cm
  • SM: 170-180 cm
  • M: 170-180 cm
  • ML: 175-185 cm
  • L: 180-190

http://coconutcharcoalindonesia.com/?decerko=bin%C3%A4re-optionen-training&992=dc  

Ağırlık

  • 2,4 kg (M)

€925*

http://www.mongoliatravelguide.mn/?sakson=opzioni-binarie-renato-di-lorenzo&a7d=26 *KDV hariç fiyatıdır. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak, stok durumunu öğrenmek ve sipariş vermek için bize ulaşın.

Ürün İçeriği