Genie X-Alps

Genie X-Alps, tırman&uç pilotları ya da uçuşta rahatlık ve seyahat sırasında hafiflik arayan XC pilotları için tasarlanmış ultra-hafif bir koza harnesstir.

Genie X-Alps, X-Alps yarışmasında GIN sporcularının kullandığı harnesse dayanıyor ancak rahatlık, kullanışlılık ve güvenlik için ilave özelliklere sahip. Genie X-Alps, yüksek mukavemetli Dyneema ripstop kumaştan üretilmiştir, 14 cm’lik köpük koruması ve entegre kokpit yedeğine bulunmaktadır. Basit ayarla mükemmel bir uyum sağlayacağınız 6 boyu mevcuttur.

 

Her Koşulda XC

Genie X-Alps, vahşi XC maceralarına çok uygundur. Stabil geometrisi, zorlu dağ koşullarında bütün modern orta ve yüksek seviye kanatlar için idealdir. Uzun uçuşlarda birinci sınıf bir rahatlık sunar —harness, hamak şekli sayesinde pilotun vücut şekline mükemmel bir uyum sağlar ve köpük sırt koruyucusu yükü sırtın geniş bir bölgesine dağıtmaya yardımcı olur.

 

Uyumlu ve Sade

Uyumluluk, bir harnessin konfor, güvenlik ve performansı açısında en önemli özelliklerinden biridir. 6 boyuyla Genie X-Alps karmaşık ayarlara gerek kalmadan mümkün olan en iyi uyumu sağlar.

 

Son Teknoloji Ürünü Hafiflik

Genie X-Alps, kendi türünün en hafif harnesslerinden biridir. Ayrıca toplaması ve taşıması da oldukça kolaydır. Herhangi bir hafif ekipmanda olduğu gibi, mümkün olan en uzun kullanım süresini elde etmek için ürünün teknik bir anlayışla kullanılması gerekir. Harnessinizi özenle kullanın ve yerde sürüklemekten kaçının.

 

Boy

  • XS: 155-165 cm
  • S: 160-170 cm
  • SM: 170-180 cm
  • M: 170-180 cm
  • ML: 175-185 cm
  • L: 180-190

 

Ağırlık

  • 2,4 kg (M)

€925*

*KDV hariç fiyatıdır. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak, stok durumunu öğrenmek ve sipariş vermek için bize ulaşın.

Ürün İçeriği