Genie Lite 2

Genie Lite 2, bütün önemli özelliklere sahip ama rahatlıktan da ödün vermeyen hafif bir koza harness isteyen spor ve XC pilotları içindir.

 

Rahat ve Aerodinamik

Genie Race 3’te kullandığımız üstün teknolojiyle tasarlanan Genie Lite 2, pilotlara maksimum XC konforu için tasarlandı. Harnessin sırt kısmı oldukça sağlam ve 3 boyutlu kesim sayesinde sırtı doğru noktalardan destekler. Çıkarıp takılabilen bel desteği pilotla harness arasında mükemmel bir uyum sağlar. Bu arada, harness profilinin olabildiğince pürüzsüz ve kırışıksız hale getirilmesi için de çok fazla mesai harcadık.

 

Stabil Geormetri

Genie Lite 2, karabina bağlantı noktalarının yüksekliği ve harnessin bir bütün olarak geometrisinin özenli optimizasyonu sonucunda türbülansta pilota güven verir. Karbon fiber oturma plakası sayesinde kumanda kabiliyeti ve geri bildirim çok hassastır.

 

Kullanışlı ve Çok Yönlü

Kozayı istediğinizde çıkarıp takmanız mümkün.

 

Boy

Ağırlık ve boy tablosu referans içindir. S, M ve L boyları için 5 cm daha uzun koza seçeneği de mevcuttur. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

 

Ağırlık

  • 4,4 kg (M)

€975*

*KDV hariç fiyatıdır. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak, stok durumunu öğrenmek ve sipariş vermek için bize ulaşın.

Ürün İçeriği