Fuse

Fuse, yolcuları ve kendileri için yalnızca en iyisini isteyen profesyoneller için tasarlanmış bir tandem kanadıdır!

Fuse’da da, XC kanadı Carrera’nın tasarımında kullandığımız EPT’yi (Eşitlenmiş Basınç Teknolojisi) kullandık. EPT, daha iyi bir kalkış, daha iyi bir iniş ve her yönüyle daha iyi bir uçuş demek! Fuse hem ticari kullanım için güvenilir ve verimli bir kanat hem de keyif için uçarken.

 

Kolay bir Kalkış

Fuse’u yerde kumanda etmek oldukça kolay. Kanat kalkış koşulları ne olursa olsun tepeye sakince ve simetrik olarak gelir. Düşük hızlarda çok fazla kaldırma kuvveti ürettiği için, yolcunuz istediğiniz gibi hareket etmese bile kolayca havalanabilirsiniz.

 

Kesin ve Dengeli bir Kumanda

Fuse, kumandalarınıza hızlı ve hassas bir şekilde tepki verir ve tam olarak istediğiniz yere gitmenizi sağlar. Kanat size doğru miktarda geri bildirim verir, böylece yolcunuzun rahatı bozulmaz ve siz de kolayca termik bulur ve termiğin içinde kalırsınız. Ya da, daha erken inmeyi tercih ederseniz, kanadın kıvraklığı, inişe kadar eğlenmenize olanak verir!

 

Stressiz bir İniş

Fuse, düşük hızlarda dahi mükemmel yatış tepkisine sahiptir; bu da zorlu iniş yaklaşmaları için işinizi kolaylaştırır. Minimum hızda, çöküş hızı önemli derecede artar ve —uygun koşullar altında— bu davranışı inişten hemen önceki son birkaç metre boyunca avantaja dönüştürebilirsiniz. Buna rağmen, kanadın enerjisi iyidir ve palye verirken kendinizi çok rahat hissedersiniz.

 

Geniş Uçuş Ağırlığı Aralığı

Fuse’un geniş bir uçuş ağırlığı aralığı vardır —maksimum ağırlıkta ve minimum ağırlıkta uçabileceğiniz gibi iki arasındaki her aralıkta kanadın uçuş karakteristiği değişmeden uçabilirsiniz.

Tüm bu özellikler —EPT’nin bir sonucu olarak— size her zamankinden daha geniş bir emniyet aralığı ve kullanım alanı sunmak için bir araya getirilmiştir.

 

Materyaller

Kumaş

Üst yüzey: Dominico 30 DMF (WR) 41g/m2

Alt yüzey: Dominico N20 DMF (WR) 35g/mA

İskelet: Porcher Skytex 9017 E29A (diagonal, loaded, band) / Dominico N30 DFM 32g/m2 (unloaded, half-ribs)

İpler
Üst: Edelrid 7950 (Sleeved dyneema)
Orta/Ana: Edelrid 7343 (Sleeved technora aramid)

€2550*

*KDV hariç fiyatıdır. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak, stok durumunu öğrenmek ve sipariş vermek için bize ulaşın.

Renk Seçenekleri

Ürün İçeriği

Teknik Özellikler

BOY

37 41
DÜZ ALAN 37.00m2 41.15m2
A.R 5.35 5.35
HÜCRE SAYISI 49 49
KANAT AĞIRLIĞI 7.2kg 7.9kg
UÇUŞ AĞIRLIĞI 90-175kg 110-220kg
EN B
EN (160-220kg) B
EN (110-159kg) C